Cторінка повсякдення

Творчий підхід педагога до спеціально організованої навчально - корекційої діяльності дає можливість дітям в ігровій та невимушеній атмосфері опановувати знання та розширювати власний світогляд.

Фоторепортаж з цікавих  і розвивальних моментів

в житті  дитини

Вересень - початок нового навчального року.

Наші випускники вперше йдуть до школи,

до НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ,

де пріоритетом навчання є гра.

Провідною діяльністю дитячого закладу  також є гра.  Наступність дитячого закладу та школи - актуально, цікаво, необхідно.

Таким чином, навчаючи дітей у грі, ми поступово готуємо їх до школи.

Найулюбленішою розвивальною грою серед дітей є конструктор "LEGO".

Граючи ним, у дітей розвивається мислення, пам'ять, сприйняття, творчість, зосередженість, дрібна моторика та багато іншого.

В новій українській школі конструктор є необхідним розвивальним ігровим осередком на уроках.

Щодня діти поспішають в дитячий садочок, бо там вони пізнають багато нового, різноманітного і пізнавального.

МАТЕМАТИКА - ЦЕ ТАК  СКЛАДНО І ЦІКАВО!

Перші кроки в ознайомленні з величинами:

- поняття  "великий - маленький"

Старші діти вправно співставляють кількість предметів

з  відповідною цифрою

З геометричних фігур вийшли чудові чоловічки