Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально - технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного закладу на достатньому рівні. Проведена результативна робота в напрямку зміцнення матеріальної бази, створення умов для утримання, виховання та навчання  дітей із залученням позабюджетних коштів, батьківських благодійних внесків. Прийнято заходи по раціональному використанню рухомого і нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста. Доцільно зазначити, що матеріально – технічне  оснащення  дошкільного  закладу  постійно оновлюється і  відповідає сучасності. Творчо обладнані  кабінети: вчителів – логопедів, практичного психолога, вчителів - дефектологів,  соціального педагога, студії первинного  екологічного  виховання  “Екоград”, в якій органічно з приміщенням поєднуються еколого – дослідницька лабораторія для проведення дослідів  природного довкілля та роботи з природним матеріалом. Вона обладнана яскравими сучасними меблями, пластиковими підвісними ящиками для збереження природних матеріалів. Стіни прикрашають картини тваринної та пейзажної тематики.

На вікнах – картини вітражі з кольорового аракалу, дібрані різні об΄єкти живої та неживої природи. Доповнені  сучасним  обладнанням   навчально – методичний кабінет, музична та спортивна зали, медичний, масажний та фізіопроцедурний  кабінети, студія народознавства  та  образотворчої діяльності.

Під керівництвом завідувача  Коваленко В.М. створено оптимальні умови для фізичного, психічного  розвитку дітей дошкільного віку, їх навчання та виховання. У навчальному методичному кабінеті в  розпорядженні педагогів дошкільного закладу ТЗН, періодичні видання з дошкільного виховання, методичні посібники, художня література, наочно - розвивальні, дидактичні  посібники. Великий вклад внесено  радою дошкільного закладу, робота якої була стабільною під час всього року: батьки допомогали  в ремонтних роботах, (капітально відремонтовано пральню, харчоблок, спортивну залу), в матеріальному забезпеченні господарчої та навчальної діяльності груп. Для повноцінної та якісної роботи харчоблоку придбане  сучасне технологічне обладнання, планується підключення пекарської шафи та електроплит.

На виконання річних завдань було організовано огляд - конкурс ігрового та   розвивального середовища груп. Вихователями  груп № 2, 5, 4 , 6 ,7 поповнено  зони груп відповідно до Типового переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах.