Педагогічний колектив

В комунальному закладі «Спеціальний дошкільний навчальний заклад

(ясла – садок) №21 « Струмочок» працює кваліфікована

медико – психолого -  педагогічна служба

у складі:

Медико – педагогічне обслуговування дітей здійснюється на  засадах особистісно зорієнтованого навчання і виховання, корекційно - відновлювальної та фізкультурно – оздоровчої роботи, згідно вимог сучасної дошкільної освіти.

Основні завдання

діяльності  педагогічного колективу СДНЗ №21

« Струмочок»

у 2020 - 2021 навчальному році

1. Формувати   основи екологічного сприйняття та ціннісного ставлення до довкілля на засадах педагогіки емпаурменту.

2.Активізувати сучасні підходи до організації освітнього процесу засобами проєктної діяльності з дітьми з  особливими освітніми потребами.

3. Удосконалювати систему  фізкультурно – оздоровчої роботи в закладі шляхом створення єдиного розвивального освітнього  простору.

4. Впроваджувати інноваційні освітні технології у систему сучасної освітньої роботи з логіко – математичного розвитку здобувачів дошкільної освіти.

ОБЛАСНА НАУКОВО – МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА:

«Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»

/2020-2023р.р./

МІСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ПРОЕКТ:

"Формування життєвої компетентності особистості в умовах інноваційного освітнього простору"

/2020 - 2023 р.р./