Сторінка керівника

Щодня у «Струмочку» цікаве  дозвілля,

Тут весело  діти стрічають батьків.

Чекає на них череда  перевтілень

В принцес, мушкетерів, і …вчителів!

Тут можна міняти казкові наряди,

А ще мандрувати в далекі краї,

Важкі перешкоди тут можна долати,

Навчатись і гратись, і просто радіть!

Цікаві фотозони подобаються всім – і дорослим і малим!

Свято працівників дошкільної сфери у «Струмочку» створило гарний настрій усім!

Малюки вдячні працівникам за любов і повсякденне піклування!

Багато в «Струмочку» традицій чудових,

багато цікавих  надбань,

Тож випускники завітали зі школи,

щоб з нами зустріти  День знань!

Школярикам  діти  усі побажали

старанно навчатись завжди,

Знання, щоб охоче вони здобували,

високі носили в щоденнику бали,

Щоб прикладом в школі були!

Традиційний День знань у «Струмочку» відбувається на початку вересня, коли наші випускники відвідують свій рідний дитсадок

.

17.05.2018 у  нашому садочку свято «Чарівна краса Вишиванки», присвячене всеукраїнському  Дню Вишиванки.

11.05.2018  в нашому садочку відбулася зустріч педагогів та вихованців "Струмочка" з депутатом Верховної Ради України              Дідич Валентином Володимировичем, депутатом міської ради                        Демішевою Оленою Вікторівною,    директором департаменту з гуманітарних питань Кам*янської міської ради        Онищенко Тетяною Яківною. Зустріч відбулася в теплій, душевній атмосфері. Педагоги та вихованці закладу  подякували Дідичу Валентину Володимировичу за допомогу у придбанні інтерактивного комплексу, який допомогає педагогам та спеціалістам розмаїтити та осучаснити життя дітей в дитячому закладі. Вихованці закладу подарували гостям виготовлені власноруч оберіги.

19-20 КВІТНЯ 2018 РОКУ У ФАЙНОМУ МІСТІ ТЕРНОПІЛЬ

директор закладу Коваленко Віра Миколаївна взяла активну участь у засіданні Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти" спільно з видавництвом "Мандрівець".

Тема засідання "Формування україноцентричного контенту в дошкільній освіті".

За активну участь в данному семінарі, директор закладу Коваленко В.М. отримала сертифікати.