Група Сонечко

Вас вітає група "Сонечко"!

В дошкільній різновіковій групі №7 "Сонечко"  виховуються і навчаються особливі діти.

Дітям надається систематична комплексна допомога з боку  кваліфікованих спеціалістів - це медико-психолого-педагогічна служба.

Фахівці докладають багато зусиль для подолання та виправлення психологічних порушень, щоб діти мали змогу відвідувати загальноосвітні навчальні заклади. Всі заняття проводяться по підгрупам дітей, відповідно віку, а також індивідуально.

Для дітей різновікової групи  забезпечено комфортні умови: сучасні зручні меблі, іграшки та інтер'єр, створюють гарний настрій та домашній затишок.

Слід зазначити, що в групі налагоджений тісний взаємозв'язок з батьками, які в співдружності з педагогами виховують, навчають дітей та активно включаються в життя дитячого закладу.

Діти з задоволенням відвідують дитячий садочок, бо кожна дитина для нас – перлина.